O nas

Twoje dziecko ma: wysypkę niewiadomego pochodzenia / gorączkę i kaszel / trzy lata i nie mówi?

W przychodni dostajesz numerek 256, a wizyta u logopedy możliwa dopiero za 2 lata? Do ortopedy możesz zapisać się na wrzesień 2020, a w przychodni zbywają Twoje pytania o szczepionki przeciw grypie?

W dodatku sąsiadka straszy cię autyzmem poszczepiennym (ratunku!!!), w ciąży nasłuchałaś się o hipotrofii (nie masz pojęcia co to takiego), a w radiu mądry pan opowiadał o mutyzmie (czy to zaraźliwe?)?

Nie jest ławo być mamą i tatą. Zdrowe dziecko to wielkie wyzwanie, a chore – misja prawie niemożliwa.

Portal Zdrowia Dziecka powstał, by Twoje macierzyństwo i tacierzyństwo uczynić łatwiejszym.

My nie leczymy, ale pomagamy dziecku wyzdrowieć lub w ogóle się nie rozchorować. Nas możesz o wszystko zapytać, a my obiecujemy, że odpowiedź na Twoje pytanie na naszym Portalu już jest lub za chwilę się na nim znajdzie. U nas nie ma numerków, odległych terminów. My rozumiemy, że masz prawo nie wiedzieć, szanujemy to, że szukasz odpowiedzi.

Portal Zdrowia Dziecka odpowiada na pytania, radzi i obala mity związane ze zdrowiem dzieci od urodzenia do pełnoletności. Pozyskujemy do współpracy specjalistów wielu medycznych i okołomedycznych dziedzin, którzy są swojej pracy szczerze oddani i ciągle poszerzają naukowe horyzonty.

Pracujemy dla Was 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę.

Jesteśmy niezależnym portalem medycznym, nie sponsorują nas wielkie koncerny farmaceutyczne, firmy ubezpieczeniowe, sieci przychodni – interesuje nas rzetelna wiedza, możliwie wyczerpująca odpowiedź na pytanie, postęp w medycynie.

Share