Targi Trends4Kids po raz trzeci w Warszawie!

Targi Trends 4 Kids po raz trzeci w Warszawie!

Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera 2 🔹15 marca 2020 🔹Godz. 10:00-17:00

Uwaga! W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa Targi Trends4Kids zostały przełożone na 15 listopada.

Zapraszamy na Targi Trends4Kids przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat. A także wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

Nasi Goście będą poruszać się i korzystać z czterech specjalnie wyznaczonych stref:

Targi Trends4Kids to fajna zabawa dla każdego.

Targi Trends4Kids to okazja by poznać pomysłowe rozwiązania i oryginalne wzornictwo rzeczy przeznaczonych dla dzieciaków. Ubrania, zabawki, książeczki, dekoracje do pokojów dziecięcych – wszystko kolorowe, nowoczesne, zaprojektowane przez polskich twórców. Fot. – ze strony Trends4Kids.pl

Targi Trends4Kids – Strefa zakupów

W tej strefie będzie można znaleźć odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książeczki. A także produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują atrakcyjne rabaty.

Przy zakupach na łączną kwotę 250 zł będzie można odebrać prezent w punkcie organizatora (liczba przewidzianych prezentów jest ograniczona).

Targi Trends4Kids – Strefa świadomego rodzica

Dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowaliśmy bogaty program prelekcji i warsztatów, w których będzie można brać udział cały dzień. To niecodzienna okazja do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji u ekspertów wielu dziedzin, związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

Targi Trends4Kids – Strefa zabawy

W tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! Najmłodsi Goście będą odkrywać tajniki matematyki, poprzez łamanie szyfrów i rozwiązanie sprytnych łamigłówek.

Nieograniczone pokłady wyobraźni uchwycą w przestrzennych rysunkach 3D. Rozwiną swoje zdolności manualne i logiczne myślenie przy wielkoformatowych panelach dizajnu ze sznurka.

Nie zabraknie także magicznych baniek mydlanych, tradycyjnego malowania buziek i modelowania balonów.

Targi Trends4Kids – Strefa eko wyboru

Jest dla nas szalenie ważne, by najmłodsze pokolenie wyrastało w świadomości ekologicznej, bo dzisiejsze wybory wpłyną na to, w jakim świecie przyjdzie żyć naszym dzieciom, gdy dorosną. Podczas zajęć recyklingowych będziemy edukować i pokazywać w jaki sposób małymi krokami zmieniać codzienne nawyki, by zadbać o lepsze jutro dla nas i naszej planety.

Rodziców i wystawców także będziemy zarażać ideą less waste i pokazywać jak można stać się eco friendly. Warto sprawdzić na naszej stronie, w jaki sposób można pomóc i włączyć się w akcje oraz aktywności, jakie przygotowaliśmy na dzień naszego wydarzenia.

Fotografia otwierająca pochodzi ze strony trends4kids.pl

Więcej na:

trends4kids.pl

https://www.facebook.com

Summary
Targi Trends 4 Kids po raz trzeci w Warszawie!
Article Name
Targi Trends 4 Kids po raz trzeci w Warszawie!
Description
Targi Trends4Kids to ciekawe wydarzenie dla przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0-9 lat. A także wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.
Publisher Name
Portal Zdrowia Dziecka
Publisher Logo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *